KONST / Litografier / Färglitografi 13955059
nr 1395 5059
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 270/350. Motivet: 51x39cm, yttermått inklusive ram: 65x51cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
måndag 3 maj 2021
kl 20:28:48